Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji. Podczas jednego zabiegu na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć.Efekty
Mezoterapia mikroigłowa zmusza skórę do intensywnej regeneracji. Wywołany stan zapalny powoduje dość intensywne, ale bezbolesne zaczerwienienie i opuchnięcie skóry. Jest to zjawisko naturalne i ustępuje całkowicie w ciągu 1-3 dni.
Zabiegi ujędrniają skórę, niwelują blizny po przebytym trądziku, redukują drobne zmarszczki i przebarwienia. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje nie tylko redukcję istniejących zmarszczek, ale także to, że popękane naczynka stają się mniej widoczne.


cena-250 zł/60 minut
Masaż próżniowo-wibracyjny tzw  dermo-masaż znajduje swoje zastosowanie w terapii opóźniającej starzenie. Zmiany pojawiające się wraz z wiekiem: utrata napięcia i elastyczności skóry, zmarszczki, zmiany konturów są redukowane poprzez poprawę mikrokrążenia, przyspieszenie procesu regeneracyjnego naskórka, odbudowę struktury kolagenowej i elastyny. Seria zabiegów pozwala odzyskać skórze elastyczność, jędrność i piękny blask.
Działanie urządzenia jest odczuwalne już po pierwszym zabiegu. Pacjenci mają uczucie lekkości w części ciała poddanej zabiegowi. Dodatkowo skóra uzyskuje ładny, napięty wygląd oraz jest przyjemna i gładka w dotyku.


cena-130 zł./90 minut


Zapraszam na nowość w salonie


Kwas askorbinowy czyli czysta postać vit C-doskonale rozjaśnia, poprawia koloryt skóry i wzmacnia naczynka krwionośne już po pierwszym zabiegu.

W serii już od 3 zabiegów taniej o 10 złotych przy każdym zabiegu.


Zapraszam serdecznie


Karta podarunkowa 100zł

Karta podarunkowa 100zł
Gratis

Karta podarunkowa 100zł

Nasza karta podarunkowa to doskonały pomysł na prezent dla rodziny, pracowników lub przyjaciół.

Produkt miesiąca

Produkt miesiąca
30%

Produkt miesiąca

Minus 30 procent na zakup kosmetyków marki Loreal w naszym salonie.

Odśwież wygląd na lato

Odśwież wygląd na lato
Zabieg na twarz lub ciało

Odśwież wygląd na lato

Przyjdź na strzyżenie + zabieg na twarz lub ciało GRATIS

Zapraszam tylko teraz na jesień na promocje laserowe:

łydki +bikini+pachy -550 złotych /w pakiecie 4 zabiegów 5 Gratis

bikini+pachy -300 złotych/w pakiecie4 zabiegów 5 Gratis